www.hijyenevi.com.tr ’da oluşturduğunuz siparişiniz, www.hijyenevi.com.tr ’un ekibi tarafından hazırlandıktan sonra, anlaşmalı kargo şirketi aracılığıyla seçmiş olduğunuz teslimat adresinize teslim edilmektedir.
www.hijyenevi.com.tr Türkiye’nin her yerine ürün teslimatı yapmaktadır. Tüm teslimatlar ücretsiz olarak yapılmaktadır. Değişim ve İade Koşulları için tıklayınız.
SATICI, operasyonel olarak belirlediği ya da belirleyeceği uzak dağıtım bölgelerine teslimat yapma hakkını saklı tutar.
Teslimat Süreci
www.hijyenevi.com.tr, saat 16:00’ya kadar verilen siparişleri gün içinde kargoya teslim etmektedir. 16:00’dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilecektir. Hafta sonu verilen siparişler pazartesi günü kargoya teslim edilir. Teslimat adresine göre teslim süresi değişiklik gösterebilir.
Adrese Teslim Hizmeti
www.hijyenevi.com.tr ’dan oluşturduğunuz siparişiniz, seçmiş olduğunuz teslimat adresinize anlaşmalı kargo şirketi aracılığı ile teslim edilmektedir. Sipariş vermek için www.hijyenevi.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra;
• Eğer www.hijyenevi.com.tr ’a üye iseniz üye girişi yapmanız gerekmektedir.
• Eğer üye değilseniz Üyelik İşlemleri menüsü altından yeni üyelik oluşturmanız gerekmektedir.
• www.hijyenevi.com.tr ’da online stok sistemi kullanıldığı için mağazanın güncel stok bilgilerine bağlanırsınız.
• Siparişleriniz www.hijyenevi.com.tr ekibi tarafından özenle hazırlanarak, belirtmiş olduğunuz teslimat adresine anlaşmalı kargo şirketi aracılığı ile teslim edilmektedir.
• Siparişlerinizi online olarak ödeyebilirsiniz.
• Faturanız sipariş teslimatında size teslim edilecektir. Sipariş onayından sonra sipariş ettiğiniz ürün / ürünlerin elektronik faturaları, kayıtlı e-posta adresinize otomatik olarak iletilecektir.
• Kapıda koşulsuz ürün iade garantisi vardır.